Çifti që vodhi vëmendjen në darkën e Obamës

May 14, 2016 20:00

Çifti që vodhi vëmendjen në darkën e Obamës

Shumë personazhe të famshme morën pjesë në darkën e Obamës të shtetit Nordik.

Por vetëm një çift vodhi vëmendjen e të gjithëve. Bëhet fjalë për Miranda Kerr dhe Evan Spiegel të cilët shkëlqyen krahë njëri tjetrit në Shtëpinë e Bardhë mbrëmjen e së premtes.

Modelja bukuroshe e veshur me një fustan të gjatë me detaje lulesh ishte mishërimi i elegancës.

3425C0C400000578-3590231-image-a-83_146321902765534281C1700000578-3590231-image-a-38_146322304032134259DC200000578-3590231-image-m-85_146321905616934259F0100000578-3590231-image-m-84_146321904093734259F0900000578-3590231-Miranda_Kerr_and_Evan_Spiegel_stole_the_show_at_the_White_House_-m-87_1463219196321

 

May 14, 2016 20:00
Komento

1 Koment

  1. antonio May 14, 21:56

    Mua m’u duk si Albana Osmani!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim