Çifti Rama, darkë me gazetaret

December 21, 2012 15:55

Çifti Rama, darkë me gazetaret

Bashkëshortja e kreut të opozitës, Linda, ka organizuar një darkë festive me gazetaret femra të mediave shqiptare.  Darkës i është bashkuar edhe vetë Rama dhe disa deputete të PS-së.

December 21, 2012 15:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*