Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me djalin më të mirë të Kavajës dhe goleadorin unik të Kuqezinjve

November 19, 2020 09:33

Cikalleshi i dhuron fanellën e fitores Veliajt, kryebashkiaku: Me djalin më të mirë të Kavajës dhe goleadorin unik të Kuqezinjve

Pas fitores spektakolare dje ndaj Bjellorusisë që na ngjiti në krye të grupit, njeriu i ndeshjes Sokol Cikalleshi i ka dhuruar fanellën kryebashkiakut të Tiranes Erion Veliaj.

Veliaj e vlerëson goleadorin kuqezi nga Kavaja shembull për të gjithë se njeriu i drejtë e i perkushtuar mund të jetë dhe lojtar, dhe qytetar, dhe familjar i shkëlqyer.

“Me djalin më të mirë të Kavajës dhe goleadorin unik të Kuqezinjve, vëllain tim të vogël Sokol Cikalleshi pas fitores mbrëmë.

Koli është shembull për të gjithë se njeriu i drejtë e i përkushtuar mund të jetë dhe lojtar, dhe qytetar, dhe familjar i shkëlqyer”, shkruan Veliaj.

j.l./ dita

November 19, 2020 09:33
Komento

5 Komente

 1. Fidel Kastro November 19, 18:23

  Po ç’te duhet o Çikallesh me lal fikun!!!!!! Pse nyresh kot ???

  Reply to this comment
  • loqka November 22, 18:17

   Sa te lire paskan qene shqiptaret per ti perdorur e per ti poshteruar ngo zdromsat e qeverise. Po kur u ferkohen makinat apo shkembejne shikimet me njeri tjetrin ne ruge vriten.
   Pse legenoseni e perdoreni kaq rendomte mor bashkevuajtes!!!

   Reply to this comment
 2. Kavajsi November 20, 08:36

  Po qe se Cikalleshi eshte vellai i jot atehere qenka nga me maskarenjte e Kavajes

  Reply to this comment
 3. Lili November 20, 13:20

  As mask as distancim fizik! Siç duket shperndaresi n1 i Tiranes se morri ne qafe dy direktorat e tij nuk ka marr mend!

  Reply to this comment
 4. Soc.jo rilindas November 21, 19:09

  Me kete tregon qe ti o Erjon je nje kalama qe nuk do piqesh kure,Leri keto dhe sillu si nje zyrtar serioz se je k.bashkiak i tiranes.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim