Cikloni i fuqishëm tremb qytetarët në Durrës

September 7, 2016 20:55

Cikloni i fuqishëm tremb qytetarët në Durrës

Durrësi është përfshirë sot nga një stuhi e fortë ere dhe me reshje shiu. Në një video të publikuar nga ‘Jeta osh qef’ duket një stuhi në mes të detit, në formë cikloni teksa i afrohet bregut të detit.

Kjo pamje e frikshme ka bërë që qytetarët të vrapojnë të tmerruar nga pamjet që shohin. Për më tepër shihni videon.

September 7, 2016 20:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim