Cila është e bukura e të qenit ambasador? Ja si përgjigjet Donald Lu

May 8, 2018 10:53

Cila është e bukura e të qenit ambasador? Ja si përgjigjet Donald Lu

 

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu është larguar për pak çaste nga zyra e tij dhe ka zhvilluar një vizitë të veçantë me një grup nxënësish.

Ka qenë vet Ambasada Amerikane që ka treguar për takimin në fjalë përmes një fotoje të publikuar në Facebook.

Mes shumë diskutimeve, siç duket ajo që i ka lënë mbresa Donald Lu-së ka qenë pyetja e një prej nxënësve se; “Cila është gjëja më e bukur e të qenit Ambasador?”. Ndërkohë, që ambasadori nuk ka nguruar që të përgjigjet, ndërsa shtoi: “Të takoj të gjithë ju”.

l.h/ dita

May 8, 2018 10:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*