Cilat janë prodhimet më të mira kinematografike të vitit që lamë pas?

November 21, 2017 10:23

Cilat janë prodhimet më të mira kinematografike të vitit që lamë pas?

Teksa po mbyllim siparin e vitit 2017,sjellim për ju një përmbledhje të prodhimeve më të mira të botës së kinematografisë të cilat nuk duhet ti humbisni.Ndaj nëse ju ka shpëtuar ndonjëri nga sugjerimet tona të mëposhtme,gjeni pak kohë dhe bëjini check!

1.The Big Sick-Komedi

2.Beauty and the Beast-Aksion,fantazi

3.Get Out-Horror

4.Wonder Woman-Fantazi,aksion

5.I am not your negro-Dokumentar

5.Okja

6.Fate&The Furious-Aksion

7.Girls Trip

Burimi:ELLE

a.k/dita

November 21, 2017 10:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*