FOTO: Çiljeta “tradhton” Doktorin

June 14, 2015 20:22

FOTO: Çiljeta “tradhton” Doktorin

Këngëtare e preferuar e  ish-kryeministrit Berisha ka qenë edhe Çiljeta e cila performonte shpesh në evenimentet e PD.

Por Çiljeta bashkë me një këngëtare tjetër kanë kënduar mbrëmjen e kaluar në Durrës për LSI-në.

Në aktivitetin ku merrnin pjesë ministri Koka dhe deputetja Kryemadhi, kanë qenë të ftuara edhe Çiljeta dhe Xhensila të cilat kanë kënduar për aktivistët e LSI.

Çiljeta ka qenë edhe anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së. cili2

 

cil 3

 

 


b

 

a

June 14, 2015 20:22
Komento

16 Komente

 1. fiku June 14, 20:29

  Forca e lekut dhe lavazhi me te qe u ben LSi njerzve eshte e paimagjinueshme ! Ilri meta kerkon te beje nje koruptim me leke te njerzve te artit por edhe te gjitheve atyre me ndikim ne publik ! Ilri meta dhe ceta e tij e bosave qe bejne pastrimine parave kane dalur me nje plateforme te qarte .. Hedhim lek te marrim pushtetin dhe pastaj tju fusim shkelmin deri ne votimet e rradhes !

  Reply to this comment
  • erzeni June 14, 22:15

   Edhe Ciljeta e ka kuptuar qe nuk ka ndryshim LSI nga PD. Jane te dy parti qe kane zhvatur Shqiperine. Te dyja bashkeshorte ne krimet e 21 janarit, dhe te dyja morren pjese ne fshirjen e serverit qe kishte filmuar vrasjet e 21 janarit. Meqe Berisha doli ne pension Meta tani beri nji xhiro ketej nga e majta. Por kjo s’e ben Meten te ndryshem nga bashkeshort i Berishes. Ciljeta e kupton kete. Ciljeta qenka me e zgjuar se gazetaret e majte, qe sot i thone Metes daje.

   Reply to this comment
  • miljoneri June 14, 22:24

   cili jevge eshte dhe nuk ka si ndodh ndryshe.

   Reply to this comment
  • Halit o xhan ! June 14, 23:53

   Po pse tek Saliu mos kendonte gje gratis kjo zocka mo “fiku”…Po qe PD ra nga fiku ca faji ka LSI-ja!!!! Cilijeta rrogen do mari edhe aty ,,interesin e saj do shikoje..Kurse ti thua qe ajo te shikoje interesin e Saliut!! Hajde palle ..Hajde .Po nderkoh vazhdoni ju se populli e di Drejtimin e Duhur..Data po afron

   Reply to this comment
  • drini June 15, 06:42

   Ilir Meta eshte antidoti me mire per kete popull….

   Reply to this comment
 2. cuci June 14, 20:29

  ja a mundet qe ta quash rruspi kte femer kurren e kurres

  Reply to this comment
 3. Arben June 14, 20:35

  MUHABET PA LIDHJE,

  CILI KENDON PER PARATE, E KA PUNE KETE,

  Reply to this comment
 4. dimri June 14, 21:10

  Bravo i qofte eshte profesioniste. Kendon per kedo qe e paguan.

  Reply to this comment
 5. Pipi June 14, 21:20

  Ja paska mberthyer Berishes kjo Ciljeta, ashtu si di vete…

  Reply to this comment
 6. SADIJA June 14, 22:54

  CILI LIKJA O TE KA DHEN NJE THES MIELL O LEKET O BREKET UPS TI TE GJITHA SI BEN PO KETE TE FUNDIT E BEN SORI

  Reply to this comment
 7. ik ore pirdhu June 14, 23:55

  dava prostitutash me kuptimin e vertete te fjales,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 8. Ashtueshte June 15, 05:48

  Mos harroni llafet e te pareve” Mos ma dridh si KURVAT nashti….

  Reply to this comment
 9. Patriote June 15, 06:17

  Me duket ulje te komentoj kete rast por per t’ju pergjigjur ketij shkrimi do te thosha ate qe thote populli: POLITIKA ESHTE KURVE , POR EDHE KURVAT BEJNE POLITIKE !!!!!

  Reply to this comment
 10. drini June 15, 06:48

  Shqiptari kur jep fjalen, ther djalen, qofte edhe atehere kur fjala i eshte dhene njeriut te gabuar. Dhe prandaj Sali shkatrrimtari ka pasur sukses nje cerek shekulli. Por Cili tregon se nuk eshte dele e bindur e kopese. Ajo, jo qe nuk ther djalen per SB, por as p*dh*n jo.

  Reply to this comment
 11. lato June 15, 07:53

  Mblidh ceten e dinamitit doktor!Nuk durohet gjithe kjo kori!

  Reply to this comment
 12. mister June 15, 11:36

  sa e mbajti bari vesen ,aq e mbajti kurva besen.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?