“Çmendet” moti! Rrebeshi dhe era e fortë rrëzojnë skelën në Tiranë

August 15, 2018 16:05

“Çmendet” moti! Rrebeshi dhe era e fortë rrëzojnë skelën në Tiranë

 

Moti i keq me rrebeshe shiu ka përfshirë këtë pasdite Tiranën. Stuhia e rëndë ka shembur një skelë ndërtimi në rrugën “Ibrahim Rugova”, prapa Akademisë së Arteve duke rrezikuar disa kalimtarë dhe makina të parkuara aty pranë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërsa punëtorët e kompanisë ndërtuese po punojnë për të zhbllokuar rrugën.

a.s/dita

August 15, 2018 16:05
Komento

4 Komente

 1. L.H August 15, 17:17

  Te hapet proçes penal ne dy drejtime:
  .A.-Kushtet teknike inxhinierike te renies se skeles ndaj kompanise ,e nese punonjesit jane te siguruar te bllokohet e sekuestrohet objekti
  B.-Te hapet proçes kush ka emertuar nje rruge te kryeqytetit te shqipetareve me emerin Ibrahimoviç apo Rrugaçoviç nip i kujslingut e kriminelit Xhafer Dva qe mandela i Ballkanit Adem Demaçi e konsideron kujsling te Serbise…..
  .

  Reply to this comment
  • Illyria-Shqiperia August 15, 19:43

   I nderuar, ti ke aeroportin e Kukesit Adulrrajim Al Salam Al mahmud Al gopi s’emes, e po pyesin shqipot per nje rruge Ibrahimovich))) per ate ceshtjen e sigurise, mire e ke ti, po nuk aplikohet ketej nga ne. Sorry

   Reply to this comment
 2. nje prokuror hajdar August 15, 17:20

  PO SIKUR TE KISH VIKTIMA!?Disa koke palare me pake….

  Reply to this comment
 3. info analitike August 15, 21:21

  Lali dhjeri ishte gje aty apo nuk jua zune site?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*