Çmenduria, përleshje mes mësuesve në Tiranë

September 12, 2014 08:24

Çmenduria, përleshje mes mësuesve në Tiranë

Nuk janë vetëm tifozët ata që shfaqin vepra ekstreme të dhunës në këtë vend, siç ndodhi dje në Shkodër.

Çmenduria ka përfshirë edhe ata që duhet të edukojnë të rinjtë, mësuesit.

Mësohet se gjatë paradites së sotme, dy mësues janë përleshur me njëri-tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën “Aleks Buda” në kryeqytet.

Është dashur ndërhyrja e vetë nxënësve, që ky sherr të ndalet.

 

September 12, 2014 08:24
Komento

21 Komente

 1. Kadri Pojani September 12, 11:22

  ha ha ha Aleks Budi – Aleks Buda, more.

  Reply to this comment
 2. LHL me e rrezikshme per shqiptaret jane histeria dhe injoranca September 12, 11:24

  e thmerrthme, hajt coji femijet te marrin dije…… ENVER KU JE.

  Reply to this comment
 3. Artan September 12, 12:10

  Hahahahhahhahahha o presora po pse u zute per ndonje pjeshke me siguri

  Reply to this comment
 4. Pëllumb zaimi September 12, 12:32

  Vini tani këta mësues që t’i rrahin nxënësit publikisht!? Të vënë mënd mësuesit pastaj të venë nxënësit për të mësuar!? Tung!

  Reply to this comment
 5. zysha korrekte September 12, 13:32

  Keta persona negative , vetem mesues nuk duhet te jene . Ka plot halabake , bastarde e maloke Salista , qe kane zbritur nga malet , me diplome fallco , bejne sikur mesojne dhe edukojne nxenesit.I bashkohem thirrjes se mesiperme : 0 xhaxhi ENVER , KU JEEEEE !!!

  Reply to this comment
 6. zysha korrekte September 12, 13:34

  Keta persona negative , vetem mesues nuk duhet te jene . Ka plot halabake , bastarde e maloke Salista , qe kane zbritur nga malet , me diplome fallco , bejne sikur mesojne dhe edukojne nxenesit.

  Reply to this comment
  • info analitike September 12, 14:12

   Ti vetem zyshe korrekte nuk mund te jesh sepse ngaterron shume koncepte me politiken.
   Ku i dihet ndoshta keta te dy mund te kene qene te bindur se kane rilindur dhe kane dashur te provojne efektet. Duhet te kujtosh qe edhe Edi Rama eshte dalluar si njeri i dhunshem e pra eshte rritur ne mes te qytetit nga prinder qytetare!!!
   Njerezit e keqja, dhuna dhe aspekte te tjera negative nuk mund te identifikohen nga etiketa politike.
   Ka njerez qe jane rritur ne maje te maleve e sillen me me shume qytetari se ata qe jane rritur ne mes te qytetit. Qytetaria ka te beje me formimin familjar, shkollor, kulturor dhe me sjelljen perndryshe po te analizonim te gjithe klasen intelektuale shqiptare, te njohur nepermjet krijimeve dhe punes se tyre nder vite, do te dilnim ne konkluzione befasuese.

   Reply to this comment
 7. labinot September 12, 13:56

  Kushedi,kush ja ka bere borxh!

  Reply to this comment
 8. Enkel September 12, 15:10

  Sa fiksim ju paska ngel Enveri me aman se na cmendet. Jane zene , shume mire e kane bere. Ka drejtori qe merr masa. Sa te ceket jeni o njerez qe fusni politiken gjithandej. Njerezit zihen pajtohen, shahen , rrihen , duhen.

  Te thuash xhaxhi Enver ku je, eshte e tmerrshme. Prej atij xhaxhit Enver dhe nje regjimi idiot dhe kriminal jemi ne kete derexhe sot e kesaj dite. Mos harroni qe pjelle e xhaxhit Enver jane shumice a ketyre qe drejtojne sot.

  Reply to this comment
  • Gregori September 12, 21:28

   Ke te drejte, njerzit shahen, rrihen, pajrtohen, prape rrihen e pastaj vriten. Kne plotesisht te drejte. Keto jane te drejtat e njeriut qe mohoheshin nga Enveri.

   Reply to this comment
 9. Çarls DARVIN September 12, 15:58

  Per te ardhur keq. Me siguri do jene zene per zonat e influences ne ndarjen e ngarkeses mesimore. Po pse keshtu ore te uruar! Na felliqet fare zanatin.

  Reply to this comment
 10. vipat e huaj September 12, 16:33

  ca nuk po degjojme

  Reply to this comment
 11. Horri i Bulevardit September 12, 21:55

  Ku je Enver, cohu nga varri, se ke pune per te bere.
  Cohu Enver, hapi spacet e burrelet, qafn e barit, se ke mall qe do te mbushin ato hotele.
  Thone se historia perseritet, mos valle edhe ne kohen e xhaxhit gojesheqeri, paskemi patur te tille zagaresh, qe e meritonin plumbin ballit?, se po te jem une ne krye, ja u shker…ej librin e shpise, ketij populli qe ka dale dursh, qe snjeh edukate dhe e ka hedhur karakterin ne hale.
  Ne mos cohet Enveri, lus zotin te dale sozia e tij dhe ta fuse kete popull ne vathe, se ne sjemi te denje per demokraci, biles ne e ndotim demokracine, ne duam enverizem, se vetem ashtu ne behemi dele te buta dhe te lumtura.

  Reply to this comment
 12. Lulzim Bitha September 13, 06:18

  Do jene zene kush ti vertitet i pari Lulzim Bashes.

  Reply to this comment
 13. info analitike September 13, 09:28

  Do te deshiroja qe te gjithe komentuesit qe evokojne Enverin te kishin mundesine ta rijetonin nje gje te tille me kushtet e atehereshme dhe me kufijte e mbyllur ndersa ne te tjeret ketej nga perendimi le te vazhdojme “te vuajme” e t’i kemi zili arritjet e tyre si “fanar ndricues”.
  Do ju ndjekim me endje nga larg per arritjet e medha:
  http://www.youtube.com/watch?v=nO3Zbr5jftw

  Reply to this comment
 14. Jon September 13, 12:50

  Please man I’m tired of your stupid coments info-analitike. If Envery did a number on you he must have had a reason. Wash your dirty mouth everytime you mention his name.

  Reply to this comment
  • info analitike September 13, 13:22

   o Jon,
   Po shkruaj si te ka mesuar xhaxhi Enver o derezi se tani na hiqeni edhe si perendimore. Po te ishte gjalle xhaxhi do t’i kishte prere dockat sepse bartin mbeturina mikroborgjeze.
   Hajde merri vesh keta tipat si Joni, qe u duket vetja edhe te mencur, emigrojne ne perendim por propagandojne diktaturen e lindjes. Po shko o derezi ne Korene e Veriut e te heqesh mallin e xhaxhi Enverit.

   Reply to this comment
 15. zysha korrekte September 13, 13:42

  INFO ANALITIKE , pse ju kunderviheni komentuesve , duke shprehur bindjet tuaja politike ? Secili eshte i lire te shprehe mendimet e tij . Edhe ju komentoni e mos kritikoni pa vend dhe mire eshte t’ju drejtoheni njerezve te panjohur me ”ju ” e jo me ”ti”.

  Reply to this comment
  • info analitike September 13, 14:18

   Uaaa na qenka prekur zysha!
   Po a e ke lexuar cfare gjuhe ke perdorur ne komentin tend perpara se te japesh leksione edukate?
   Zakonisht ne komunikimet online perdoret menyra informale me “ti” , si te barabarte, por nese deshiron qe te komunikohet me “ju” atehere duhet te nderroni menyre komunikimi sepse ai postimi juaj i mesiperm eshte per turp.
   Ndoshta ju jeni mesuar me kohen e xhaxhit ku mesimet e partise ishin te pakundershtueshme por ja qe ka edhe njerez qe e mendojne ndryshe nga ju dhe duhet te mesoheni edhe me kritika.

   Reply to this comment
 16. zysha korrekte September 13, 21:32

  INFO … nuk ja vlen te merresh me ty …..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim