Çmimi i karburantit, Denaj: S’ka rritje, fantazi e Bashës

July 11, 2019 15:40

Çmimi i karburantit, Denaj: S’ka rritje, fantazi e Bashës

Ministrja e Ekonomisë Anila Denaj i ka dhënë përgjigje përmes rrjeteve socialeve, zërave të opozitës për rritje të taksës së karburantit në vend.

Për ministren Denaj, deklarata e kryedemokratit Basha për rritje të taksës së karburantit, është thjeshte dhe vetëm produkt i fantazisë së tij.

Kur e humbet debatin, i humburi kapet pas sajesave! Kjo m’u kujtua duke dëgjuar Lulzim Bashën që flet për rritje të taksës së karburantit. Një tjetër produkt i një fantazie gjithnjë e më shumë për të ardhur keq! S’ka rritje taksash, s’ka taksa të reja!“ – shkruan Denaj në rrjetin social.

 

b.b/dita

July 11, 2019 15:40
Komento

3 Komente

 1. 6X7=49 July 11, 16:11

  Po ku dij Lulushi tabelen e shumezimit..!?

  Reply to this comment
 2. Arben July 11, 18:32

  Pse me do ti rrisni more kriminele.

  Me shume se kushdo rreth e rrotull po i paguajme,

  prape do ti rrisni more kriminele.

  Reply to this comment
 3. mirel July 11, 20:00

  Po po fantazi e Bashe, ne faturat e qytetareve

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*