Çoi të moshuarin italian drejt vdekjes, shqiptari arrestohet me rreth 2 kg drogë

July 21, 2016 16:06

Çoi të moshuarin italian drejt vdekjes, shqiptari arrestohet me rreth 2 kg drogë

Një i ri shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Modena. Shqiptari i arrestuar është 25-vjeçari me inicialet K.M.

Atij i janë gjetur 1.5 kilogramë heroinë, 200 gram marijuanë dhe 7 gram kokainë. Lëndën narkotike, shqiptari e kishte fshehur në vende të ndryshme të shtëpisë së tij.

Gjithçka nisi pasi një 65-vjeçar italian kishte vdekur nga overdoza, dy ditë më parë. Pas hetimeve policia pikasi shqiptarin, si shpërndarësin kryesor në zonë.

droga 2

July 21, 2016 16:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim