Copat metalike që u nxorën nga trupat e të plagosurve në Bruksel (Foto)

March 24, 2016 14:39

Copat metalike që u nxorën nga trupat e të plagosurve në Bruksel (Foto)

Terroristët që organizuan shpërthimet dhe sulmet në Bruksel dy ditë më parë kishin vendosur brenda bombave copa metalike dhe vida në mënyrë që të kishte sa më shumë viktima.

Mjekët që kuruan të plagosurit nxorën nga trupat e të plagosurve vida dhe objekte të tjera metalike, siç duken në fotot e mëposhtme./E.T

metal2metal1metal3metal4

March 24, 2016 14:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*