“Corriere Dello Sport”: Igli Tare kryeson listën si drejtori më i mirë sportiv

January 10, 2018 11:33

“Corriere Dello Sport”: Igli Tare kryeson listën si drejtori më i mirë sportiv

Nëpërmjet një sondazhi, gazeta italiane “Corriere Dello Sport”, pyet lexuesit e saj se cili është drejtori sportiv më i mirë në Serinë A.

Rezultatet e para nxjerrin Igli Taren në avantazh.

Shqiptari mbetet ndër më të vlerësuarit nga opinioni sportiv italalian për menaxhimin që i ka bërë merkatos së Lacios, sezonet e fundit.

Ish-bomberi i Kombëtares, kryeson momentalisht me 18 % të votave.

Kristiano Giuntoli i Napolit dhe Fabio Paratiç i Juventusit ndjekin Taren me 14 % të votave.

January 10, 2018 11:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim