Ç’po ndodh në Vlorë, i riu spërkat me benzinë dhe u vë flakën dyqaneve

March 25, 2020 19:49

Ç’po ndodh në Vlorë, i riu spërkat me benzinë dhe u vë flakën dyqaneve

Një person i ka vendosur zjarrin hyrjes së 5 dyqaneve pranë zonës muzeale në Vlorë.

24-vjeçari ka lyer me benzinë dyert e dyqaneve, por fatmirësisht nga ndërhyrja e shpejtë e policisë, është ndaluar një tragjedi e mundshme.

 

l.h/ dita

March 25, 2020 19:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim