Cristiano Ronaldo kapet në shoqëri të mirë

July 20, 2016 12:25

Cristiano Ronaldo kapet në shoqëri të mirë

Cristiano Ronaldo është duke shijuar pushimet në ishullin e Ibiza. Vetëm disa ditë para se të fillojë përgatitjet për kampionatin spanjoll, portugezi ndodhet në dielli dhe pranë detit… Por, britanikja “Daily Mirror” e ka kapur atë në shoqëri shumë të mirë.

Vendosur në një anije luksoze, gazeta britanike ka gjetur disa fotografi që mund të jetë ylli i Real Madrid në një qëndrim shumë të dashur me një zeshkane misterioze.

Në një nga fotot e shihet vajza me duart e tij rreth qafës së saj, në një tjetër i kanë rrëmbyer belin njëri-tjetrit … Siç mund të shihet, duken shumë “të dashuruar”.

Aq sa mund të dashurohen personat e tillë.

Ronaldo zeshkane

July 20, 2016 12:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?