Cristiano Ronaldo, “më i bukuri në Univers”

September 9, 2018 18:03

Cristiano Ronaldo, “më i bukuri në Univers”

Georgina Rodriguez e ka shprehur gjithmonë hapur dashurinë për Cristiano Ronaldon.

Përmes rrjeteve sociale, ajo shpesh herë ka postuar foto dhe video me dedikime të veçanta ndaj tij.

Këtë herë, modelja bukuroshe nuk ka hezituar t’i tregojë ndjekësve të tij se sa tërheqës është ai për të.

“Më i bukuri në Univers,” ka shkruar 24-vjeçarja në fotografinë ku Ronaldo shfaqet duke bërë banjo dielli në një jaht luksoz.

Ndërsa kombëtarja e tij luan nesër me Italinë, sulmuesi juventin vazhdon të pushojë në pritje të grumbullimit me bardhezinjtë e Juventusit.

s.a/dita

September 9, 2018 18:03
Komento

2 Komente

 1. Halleluja ...! Sto veramtente male a fronte questa Fig. E penso a Te September 9, 19:29

  Shef pamje te tilla ,
  e mendja te shkon ke ajo
  qe ty te godet me forc brenda gjokxsit ,
  dhe ti qendron per nji moment pa marr frym ,
  e mendon :
  Perse duhet mos ta prekje ate ndjenje
  e lundroje me ate e caje Dallget e detit
  sa ti qisje shkumen e bardhe Detit !

  Bote e padrejte …

  Reply to this comment
 2. Halleluja ...! Sto veramtente male a fronte questa Fig. E penso a Te September 9, 19:30

  Shef pamje te tilla ,
  e mendja te shkon ke ajo
  qe ty te godet me forc brenda gjoksit ,
  dhe ti qendron per nji moment pa marr frym ,
  e mendon :
  Perse duhet mos ta prekje ate ndjenje
  e lundroje me ate e caje Dallget e detit
  sa ti qisje shkumen e bardhe Detit !

  Bote e padrejte …

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*