Daçiç në Nju Jork dhe gishti OK i Donald Trump

November 20, 2013 17:35

Daçiç në Nju Jork dhe gishti OK i Donald Trump

Një nga investitorët dhe biznesmenët më të njohur amerikanë, Donald Trump, ka takuar kryeministrin serb, Ivica Daçiç, në Nju Jork.

Siç njofton Ministria e Brendshme e Serbisë, Trump ka shprehur interesim për të investuar në ndërtimin e hoteleve luksoze në Beograd.

Televizioni serb, B92 e citon kryeministrin serb, Ivica Daçiç, të ekzaltuar nga kënaqësia duke thënë se nëse kjo ndodh, mund të përmirësohet imazhi i Serbisë në botë dhe mund të tërhiqen investitorë të tjerë.

hashimMirëpo, në fotografinë kryesore që është publikuar nga vetë Ministria e Brendshme e Serbisë, Trump mund t’ia ketë prishur jo pak qejfin Daçiqit.

Me gishtin e madh të ngritur lart, Trump e ka imituar shenjën që ia karakterizon pothuajse çdo paraqitje publike shefit të qeverisë së Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi. A mund të jetë kjo arsyeja për buzëqeshjen e ngrirë të homologut të Thaçit në fotografinë me Donald Trump? / Zëri

 

November 20, 2013 17:35
Komento

3 Komente

 1. Lukas November 20, 18:33

  Po cjane keto idiotesira se late nam. Pse Thaci ka patenten per ngritje. E gishtit ne ate menyrw?

  Reply to this comment
 2. TOTILA NUMERO UNO,,NUMBER ONE !! - i vertete . DIREKT PRENOST. November 20, 20:27

  “LUKAS “!
  Je i madh , por pertej kesaj uen urrej QIME-KUQET si TAPIN TRUMP ,por edhe GENC PORDHEN ,alis POLLO .

  Reply to this comment
 3. Ulku November 20, 21:37

  U ju marrte shejtani purthen,nuk shihni levizjet e fuqishme qe bejne serbet ne bote per te afruar biznesmenet me te fuqishem po e kini mendjen te gishti i trumpit!
  Shikoni o te mjere qe tregu shqiptar eshte mbushur me mallra serbe ndersa prodhimet tona jane cope-cope!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*