Dafina Zeqiri pozon nudo

September 12, 2013 16:09

Dafina Zeqiri pozon nudo

Dafina Zeqiri, e cila së fundmi ka qenë mjaft e përfolur në media, pas publikimit të një rrëfimi të saj ku shante  kolegen e saj, Tuna, me sa duket, i ka lënë pas të gjitha këto ngjarje dhe është angazhuar në një set fotografish.

Në rrjetet sociale, Facebook e Instagram, Dafina është shumë aktive, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar një sërë fotografish, e njëra prej tyre e paraqet Dafinën edhe lakuriq. / Zëri

September 12, 2013 16:09
Komento

2 Komente

  1. ylvi lagavajshta September 12, 19:13

    Na qelbet me keto bythlakuriqe o gazetare te semure!

    Reply to this comment
  2. shamikuqja September 13, 09:34

    ik moj LAVIRE XHAMASH KE MBET PA EVRO WATEN FAK

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*