Dakota Johnson jo më Znj.Grey?Kush i ka vjedhur zemrën bukuroshes?

November 16, 2017 08:58

Dakota Johnson jo më Znj.Grey?Kush i ka vjedhur zemrën bukuroshes?

Ylli I 50 Hijet e Grey-t,Dakota Johnson,mesa duket po shijon një lidhje dashurie me Chris Martin.Ky i fundit,pjesë e grupit Coldplay thuhet se I ka vjedhur zemrën”Anastasia-s”së famshme.

Në tetor ata janë parë bashkë,duke darkuar sushi dhe duke qëndruar shumë pranë njëri-tjetrin duke ngritur zëra për një romancë të mundshme.Romancë kjo e konfirmuar disi disa ditë më parë,kur bukuroshja u pa të suportonte këngëtarin në një koncert live në Argjentinë.

Goxha sakrificë të fluturosh deri në Argjentinë për një shok,apo jo?

a.k/dita

November 16, 2017 08:58
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*