Dalin detaje/ Në byrektore dy bombola 20 litërshe, shpërthimi nga rrjedhja e gazit

January 15, 2020 10:32

Dalin detaje/ Në byrektore dy bombola 20 litërshe, shpërthimi nga rrjedhja e gazit

Identifikohen dy punonjëset e byrektores në Yzberisht, të cilat pësuan dëmtime të rënda nga shpërthimi një një bombole gazi, e cila sipas ekspertëve ka pasur rrjedhje.

Bombula e gazit ka shpërthyer ditën e sotme në Yzberisht në Tiranë, ku kanë mbetur të plagosur dy gra. Punonjësja Ardiana Mesi ka mbetur e plagosur në sy, ndërsa bashkëpronarja Klodiana Simeci ka shembje dhe disa djegie.

Mësohet se në biznes ka pasur dy bombula gazi 20 litërshe dhe grupi hetimor po kontrollon nëse kanë qenë të kolauduara. Shkak i shpërthimit ka qenë rrjedhja e gazit, teksa burimet shtojnë se personi i tretë M.P nuk është regjistruar si i plagosur.

O.J/DITA

January 15, 2020 10:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim