Dalin fotot e para të shtatzënisë së gruas së ministrit Bode

Redaksia Online February 2, 2013 10:13

Dalin fotot e para të shtatzënisë së gruas së ministrit Bode

Disa javë pasi në mediat rozë u publikuar lajmi për shtatzëninë e bashkëshortes së re të ministrit Bode, gazeta “Panorama” sjell fotot e saj të para. Jola Xhafo, 35-vjeçarja me të cilën ministri i Financave bashkëjeton prej dy  vjetësh, është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Ajo është fotografuar duke dalë nga ambientet e Fakultetit Juridik, ku punon si pedagoge.

Për Xhafon, ky është fëmija i parë, ndërsa ministri Bode ka dhe dy fëmijë të tjerë nga bashkëshortja e parë, e cila është ndarë nga jeta disa vite me parë.

jola-xhafo

Redaksia Online February 2, 2013 10:13
Komento

2 Komente

  1. SKENDER BEU I VJETER February 2, 19:03

    CFARE LAJMESH JEPNI DHE JU GAZETARET E SHITUR TEK MINISTRI I FINACAVE PER 5 GROSH,GRUAJA ME BARE.LAJM I MADH.KUJT I PLASI TRAPI PER GRUAN E NJE AGAJI TE MENKULASIT QE MBANTE CORAPET ME THEMBRA TE GRISURA ,DHE SOT KA VJEDHUR FINANCAT ESHQIPERISE.DO ISHTE LAJM NESE DO KISHIN LENE MINISTRIN BODE ME BARE,DHE TE THOSHIT QE BURI NUK ESHTE BERISHA POR ZOTI GROSBRUCK.PO JO KJO QE POLLI APO PORDHI NUSJA E RITVAN BODE HUMBETIRES.

    Reply to this comment
  2. Sali Katallani February 2, 20:21

    NA PLASI BYTHA

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*