Dalin para Gjykatës të arrestuarit për dhunë në protestën e Fierit

March 12, 2019 10:22

Dalin para Gjykatës të arrestuarit për dhunë në protestën e Fierit

Mbërrijnë në Gjykatën e Fierit për njohjen me masë vlerësimi katër protestues të ndaluar pas protestave në Patos dhe Roskovec.

Ata akuzohen për veprat penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grumbullime dhe manifestime të paligjshme” dhe “Pengimi i qarkullimit të mjeteve të transportit”.

l.h/ dita

March 12, 2019 10:22
Komento

1 Koment

  1. Lani March 12, 11:38

    Ata nuk jane thjeshte protestues normal,ata jane veglat e agjentures sllavo-ruse Berisha-Meta-Basha.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim