Dalin rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë

June 25, 2016 17:22

Dalin rezultatet e provimit të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë

Ministria e Arsimit ka publikuar sot rezultatet e provimit të dytë të Maturës Shtetërore, atë të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Provimi i Gjuhës dhe Letërsisë ishte i dyti pas provimit të Gjuhës Angleze, ndërsa provimi i tretë është ai i Matematikës, rezultatet e të cilës nuk kanë dalë ende.

Për t’u njohur me listën, klikoni KËTU

June 25, 2016 17:22
Komento

1 Koment

  1. mb June 25, 20:30

    Nuk kupoj, edhe thuhet daline, e mandje thuhet ende nuk dien resultatet!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*