“Ferri” në libraritë botërore në 14 maj

Redaksia Online March 10, 2013 17:00

“Ferri” në libraritë botërore në 14 maj

Dan Braun sjell trillerin e tij më të fundit. “Ferri” pritet të dalë në libraritë amerikane, italiane dhe britanike në 14 maj. Vepra ka në qendër sërish profesorin e simbologjisë, Robert Langdon, i cili kësaj radhe duhet të zbulojë misterin e kryeveprës së Dantes. Autori i “Kodit të Da Vinçit”, “Engjëj dhe djaj” dhe “Simbolit të humbur” pritet të vizitojë Italinë në 6 qershor. Braun do të promovojë librin e tij më të fundit dhe do të marrë pjesë në disa aktivitete letrare.

Redaksia Online March 10, 2013 17:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*