Darka, Nishani bashkon të majtë dhe të djathtë

November 28, 2014 22:26

Darka, Nishani bashkon të majtë dhe të djathtë

Me rastin e 102 vjetorit të Pavarësisë, presidenti Bujar Nishani ka shtruar një darkë.

Burime nga takimi bëjnë të ditur se të pranishëm në festë kanë qenë anëtarë të Këshillit të Ministrave, deputetë nga e djathta dhe nga e majta, kryetarë të partive politike, ish-kryeparlamentarë dhe personalitete të tjera nga jeta e vendit.

Gjatë darkës ka pasur muzikë dhe valle popullore. Mësohet se festa është mbyllur me vallen e Tropojës në fund.

2

November 28, 2014 22:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*