Dasho Aliko kallëzohet penalisht sërish nga policia

July 20, 2014 14:09

Dasho Aliko kallëzohet penalisht sërish nga policia

Kreu i Komunës së Lazaratit, Dasho Aliko, është kallzuar sërish penalisht.

ABC News thotë se ai është denoncuar nga Policia e Gjirokastrës për “shpërdorim detyre”.

Ky kallëzim vjen vetëm pak kohë pas atij të Policisë së Shtetit, për lidhjet e tij me trafikun e drogës në Lazarat.

Aliko akuzohet se ka lejuar dhënien e pronave për mbjelljen me hashash.

Bashkë me Alikon janë kallzuar penalisht edhe dy kryepleq të Komunës së Lazaratit./b.l

 

July 20, 2014 14:09
Komento

6 Komente

 1. Dashi i Alikos July 20, 14:16

  Beeeeeeeeeeeee…!!!

  Reply to this comment
 2. Sqepari July 20, 14:16

  Lerini pordhet,o arrestojeni ket Trafikant te ndyre ose mos na beni gam gam.

  Reply to this comment
 3. Naci July 20, 15:05

  Rilindja nuke pati bythe te arrestoj Xhela Meziun jo me kete pronarin e lazaratit…..tani u shuan ata pak shpresa qe kishim per Ed Ramen

  Reply to this comment
 4. inf July 20, 16:26

  akoma ri jashte ky kerme njeri ky kreminel i rregjur
  ky drogaxhi i famshem qe e njef gjithe planeti ket delenxhi e kusar rraseni brena urrgjentisht se vetem aty ai flet si madame
  njeri i çthurur me rrenje e me deg ky dashi i salih zezes

  Reply to this comment
 5. Helio July 20, 18:31

  Kush na qenka ky Inf qe ka postuar pak me larte….cne qe i paska bere biografine dashos ky,apo mos e ka zene gafil me te emen…ikni or trapa njerez,mos shkruani se skeni gje me te mire per te bere

  Reply to this comment
 6. qifqia July 20, 21:21

  Asgje nuk do te ndodhe. Mos e prishni terezine dhe mos u beni merak. I ka marre masat Dashua.Shikoni punet tuaja me mire.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*