Dasmë brenda kabinetit Rama

October 1, 2016 17:10

Dasmë brenda kabinetit Rama

Dhurata Shamia, drejtoresha e protokollit të Kryeministrisë martohet sonte me Tomas Frashërin, shefin dhe këshilltarin e protokollit të kryeministrit Rama.

Ceremonia zyrtare është zhvilluar në qytetin e Shkodrës, ndërsa dasma do të zhvillohet sonte në ambientet e hotel “Padam” në Tiranë, raporton newsbomb.al.

Sipas burimeve, lista e të ftuarve është rreth 300 persona dhe çifti është kujdesur që gjithçka të shkojë pa shumë bujë.

 

14441166_10208579458298088_8852276390911363323_n

Sot në Kishën e Shën Françeskut të Asizit / Shkodër

October 1, 2016 17:10
Komento

4 Komente

 1. pse October 1, 17:27

  Keta te trashegohen,po a nuk eshte pak si çudi qe te dy punojne ne protokollin e kryeministrise…?

  Reply to this comment
 2. XXXL October 1, 19:23

  Sa bukur duket ajo femra me cante me pantallona, a thua se jane nisur per eskursion dhe jo ne nje ceremoni martesore.
  Nuk shikojme ndonje kryq, sic duket kane dale nga dera e pasme e kishes andej nga dalin e hyjne jezuitet….

  Reply to this comment
 3. . October 1, 19:30

  Qenkan te dy xhuxha t lezecem 🙂
  Nuk besoj u del ndonje femije i …gjate si xhaxhi Edi
  hahahaa 🙂

  Reply to this comment
 4. fteri October 1, 21:10

  të protokollojnë njëri tjetrin,ta gëzojn vulën e këtij shteti.Sa të jetë lala krosi vetë shkruaj ,vetë vulosi !!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim