Dedikimi i Klosit për nusen: 8 vite në drejtimin e duhur

June 17, 2015 17:50

Dedikimi i Klosit për nusen: 8 vite në drejtimin e duhur

Në përvjetorin e martesës, ministri i Mirëqënies Sociale nuk ka surprizuar vetëm Norën, bashkëshorten e tij, por edhe kolegët e saj, kur panë tufën gjigande me trëndafila të kuq, që i erdhi në ambientet e punës.

“8 vite në drejtimin e duhur”, është dedikimi origjinal i Blendi Klosit, që më shumë se një urim i thjeshtë, duket se konfirmon dashurinë e tij për Norën me të cilën ka dy fëmijë. Kësaj here, slogani i PS për zgjedhjet lokale duket se i ka ardhur në ndihmë.

image_332

June 17, 2015 17:50
Komento

6 Komente

 1. elio June 17, 19:19

  Shikojeni ne surrat pastaj gjeni “fjalen e duhur” per “drejtimin e duhur”

  Reply to this comment
 2. Koli June 17, 19:36

  O Blen gruan ta njofim qe ka qene gjithmone ne “drejtimin e duhur” po qe kur nise bixhozin dhe te bardhen je dhe ti ne drejtimin e duhur.

  Reply to this comment
 3. dyli June 17, 21:12

  lereni o kafshe tjetrin ,me grua ,femije ,intelektual.shikoni pushtuesit e pronave,ato jane e keqja e shqiptareve

  Reply to this comment
 4. kastriot June 18, 14:40

  Keta njerez sikur pijne gjirizeve,ndryshe nuk mund te besh komente te tilla.Keshtu qofshin dhe ne 80 vjetorin e marteses familja KLOSI.

  Reply to this comment
  • mondi June 18, 15:24

   Mos u ligeshto ore burre…derisa e nxjerr veten ne publik duhet te presi edhe kritiken edhe levdaten. Rasti i Klosit kete here pret kritiken. Dhe ai komentuesi siper ka te drejte, Klosi eshte nje bixhozci i semure, dhe kete e dine te gjithe por pak e thone. Tjetra, eshte koqe kandari, dhe nje cope idiot, qe ndreqte kompjuterat e KM. F. Nano e beri me pare dhe Sander Frangaj i gjeti grua. Asgje tjeter nuk ka bere ne kete mut jete.

   Reply to this comment
 5. Mark uk June 18, 17:00

  Po deri para 8 vitesh ne cfar drejtimi e ke pasur more i shkret.Ksaj sheti duhet ti japi nje rroge te mire,vetem se ka ndejur 8 vite me ket torollak.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim