Defekti në makinë i merr jetën 57-vjeçarit

Redaksia Online June 7, 2013 15:40

Defekti në makinë i merr jetën 57-vjeçarit

Një aksident me pasojë vdekjen e një 57-vjeçari ka ndodhur sot në Gjirokastër. Vasil Pero, 57 vjeç, ka humbur jetën, pasi ndërsa udhëtonte me mjetin e tij, ky i fundit është përplasur me murin rrethues të një banese.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur për shkak të një defekti, i cili e ka bërë drejtuesin të humbë kontrollin mbi mjet. Përplasja me murin e banesës ka qenë fatale dhe i ka shkaktuar 57-vjeçarit vdekjen e menjëhershme.

 

Redaksia Online June 7, 2013 15:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*