Defekti, pa drita një pjesë e Vlorës

Redaksia Online December 31, 2012 15:00

Defekti, pa drita një pjesë e Vlorës

Një pjesë e Vlorës është pa energji, si pasojë e një defekti në nënstacion. Lagjja Skelë dhe zona e njohur si Kali i Trojës nuk kanë energji elektrike që prej ditës së djeshme.

Banorët e këtyre lagjeve rrezikojnë ta presin vitin e ri me qirinj. Kompani CEZ Shpërndarje njofton se po punon për riparimin e defektit.

 

Redaksia Online December 31, 2012 15:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*