Deklarimi i pasurisë 2014: PD, 1.1 milion dollarë, 90% e deputetëve nuk paguajnë kuotat

April 30, 2015 08:31

Deklarimi i pasurisë 2014: PD, 1.1 milion dollarë, 90% e deputetëve nuk paguajnë kuotat

Edhe pse në opozitë, Partia Demokratike vijon të ketë pasuri në shifra të konsiderueshme.

Sipas të ardhurave të deklaruara për vitin 2014, PD zotëron një pasuri prej 1.1 milion dollarë.

Kjo pasuri përfshin godina, mjetet motorike dhe llogaritë bankare, raporton Panorama.

Ndërkohë, duket se deputetët e saj i ka “kapur kriza”.

Kjo, pasi 90% e tyre gjatë 2014-s nuk kanë paguar kuotat për partinë.

April 30, 2015 08:31
Komento

1 Koment

  1. kujtesa April 30, 08:35

    Kjo tregon se kur PD ishte ne pushtet,deputetet e saj qarkullonin mire para neper xhepat e tyre.
    Tani,a ha-iku vapa me gushtin bashke-thote populli.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim