Del autopsia, çfarë e helmoi çiftin e sapomartuar në Librazhd

January 27, 2020 11:11

Del autopsia, çfarë e helmoi çiftin e sapomartuar në Librazhd

Del përgjigja e autopsisë së Rezarta dhe Olsi Hajdarit, të cilët dyshohej se u vetëhelmuan dhjetorin e vitit që lamë pas, në fshatin Xhyrë të Librazhdit.

Burime për Abc News bëjnë me dije se çifti u helmuan nga monoksidi i karbonit, i cili ka ardhur si pasojë e prushit që mbanin në dhomën e gjumit.

Çifti i sapomartuar u gjetën të helmuar në dhomën e tyre të gjumit.

Fatkeqësisht Rezarta humbi jetën, ndërsa Olsi arriti të shpëtojë.

j.l./ dita

January 27, 2020 11:11
Komento

1 Koment

 1. intelektuali January 27, 16:16

  Nje pajisje elektronike qe paralajmeron pranine e CO – se ne ajer mbi normat e lejuara kushton 30 dollare dhe mbi kete baze jeta e te dy te rinjve nga Librazhdi i Taulant Balles nuk vlen as 30 dollare ne Shqypnine Enveriste te Rilindjes Socialiste dru me pre qe nuk di se nga lidhet gomarii menaxhimit te shtetit dhe:

  VRASJA E 28 MJERANEVE NE THUMANE E VERTETON ME SE MIRI KETE TEZE,

  njashtu:

  Si vrasja e 26 mjeraneve ne Gerdec qe Saliu i groposi te gjalle me Bumjen e tij te injorances pushtetare

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim