Del në shitje ishulli në formë zemre në Nju Jork, ky është çmimi i tij

August 18, 2017 20:08

Del në shitje ishulli në formë zemre në Nju Jork, ky është çmimi i tij

Shtëpia e arkitiketit amerikan Frank Lloyd Wright ka goditur tregun duke dalë në shitje për 14.9 milionë dollarë.

Kjo pronë ndodhet në liqenin Mahopac në Nju Jork.

Vlia luksoze ka një sipërfaqe prej 6,000 metra katrore dhe ka  gjashtë dhoma gjumi, 4 banjo, dy shtëpi pritjeje,  dhe një sipërfaqe të gjelbër prej disa hektarësh.

Pamja që të ofron qëndrimi në këtë vilë është mahnitëse, por fatkeqësisht jo çdo kush ka luksin dhe mundësinë  që të qëndrojë dhe ta blejë atë.

August 18, 2017 20:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*