Del nga shinat treni i linjës Durrës- Fier

March 13, 2016 17:16

Del nga shinat treni i linjës Durrës- Fier

Treni i linjës Durrës – Fier ka dalë nga shinat në zonën e Dushkut. Po punohet  për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave që sollen ngjarjen, raporton Klan.

March 13, 2016 17:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim