Delvinë, theret me thikë 25-vjeçari, arratisen autorët e krimit

December 27, 2013 09:57

Delvinë, theret me thikë 25-vjeçari, arratisen autorët e krimit

Një 25-vjeçar është plagosur me thikë dje në Delvinë. Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se 25-vjeçari Artenis Brahimi është goditur disa herë me thikë në bark nga disa persona, me të cilët është konfliktuar për motive të panjohura. Mësohet se i riu është nisur menjëherë drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë, në gjendje të rëndë. Momentalisht mbeten ende të paqarta shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Krimi dyshohet si grindje e çastit.

 

December 27, 2013 09:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?