Demarkacioni me Malin e Zi, Rama: Uroj që marrëveshja të mbyllet sa më parë

February 16, 2018 11:36

Demarkacioni me Malin e Zi, Rama: Uroj që marrëveshja të mbyllet sa më parë

 

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për vendimin historik të arritjes së demarkacionit mes Kosovës dhe Malit të Zi.

Në statusin e publikuar në faqen e tij të Facebook-ut, Rama shkruante: – “Rrugës për Prishtinë ku sapo dëgjova për hapin e rëndësishëm drejt finalizimit të demarkacionit me Malin e Zi! Uroj të mbyllet sa më parë🇽🇰🇪🇺”

a.s/dita

February 16, 2018 11:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim