Dënohet me 2 ndeshje pezullim trajneri i Kamzës

March 8, 2018 19:51

Dënohet me 2 ndeshje pezullim trajneri i Kamzës

Komisioni i Disiplinës në FSHF, dënoi me 2 ndeshje pezullim trajnerin e Kamzës, Ramadan Nderu, për protesta ndaj zyrtarëve të takimit kundër luftëtarit.

Disiplina dënoi edhe 2 lojtarë të Lushnjës.

Endri Magani dhe Gentian Çela u pezulluan gjithashtu për dy ndeshjet e ardhshme për sjellje jo sportive, ndërsa klubi i Lushnjës u paralajmërua se do të ndëshkohet në rast të përsëritjes së sjelljeve antisportive të tifozëve.

o.j/dita

March 8, 2018 19:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*