Denoncon 31-vjeçarja shqiptare; I dashuri grek e filmoi dhe e shantazhoi të bënte orgji

September 3, 2018 11:16

Denoncon 31-vjeçarja shqiptare; I dashuri grek e filmoi dhe e shantazhoi të bënte orgji

Një shqiptare 31-vjeçare e cila jeton në Greqi ka denoncuar të dashurin e saj grek për shantazh me video seksuale.

Ngjarja ka ndodhur në ishullin Rodos, në verën e 2016-s, bën me dije policia.

Gruaja ka dëshmuar në polici se shtetasi grek i martuar e kishte shtrënguar të kryente marrëdhënie seksuale në grup, më të dhe dy miqtë e tij.

Sipas dëshmise që ka dhënë, 31-vjeçarja e ka bërë këtë për një vit të paktën 4 ose 5 herë në muaj.

Këto skena janë filmuar, por jo vetëm kaq.

Shqiptarja ka thënë se ka qenë e detyruar të firmoste kundër dëshirës së saj një letër, në të cilën pranonte se marrëdhëniet ishin bërë me vullnetin e saj të lirë dhe ishte paguar më tej me 20 mijë euro.

Ajo ka përfunduar dëshminë e saj duke thënë se dy filmime janë hedhur në internet, në faqe pornografike.

s.a/dita

September 3, 2018 11:16
Komento

1 Koment

  1. Janullatos arxidoglyftis September 3, 12:47

    E detyruar te firmoste letren dhe juk denoncoi !?
    Po tani pse denoncoi apo e pa qe dolen filmat ne internet !
    Kurve grekerish ! More ate qe te takonte !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*