Deputeti Aqif Rakipi aksidenton për vdekje një person

August 12, 2017 09:51

Deputeti Aqif Rakipi aksidenton për vdekje një person

Një person ka humbur jetën nga një aksident mëngjesin e sotëm në autostradën Elbasan-Tiranë.

Në aksident është përfshirë makina e deputetit të PDIU, Aqif Rakipi, i cili ka përplasur një 50-vjeçar, që ndërroi jetë në vend.

Deputeti Aqif Rakipi pas aksidentit është vetëdorëzuar në policinë e Tiranës, ndërsa vijojnë hetimet nga policia.

August 12, 2017 09:51
Komento

2 Komente

  1. Olsi August 12, 09:59

    Gjynaf ai i shkreti qe vdiq. Ky mut deputeti do kete pi mall si cdo nate dhe ka qene furtune….

    Reply to this comment
  2. perkthyesi August 12, 13:48

    Po te ish ndonje shofer tjeter, kushedi sa vite burg do te bente, por……eshte deputet, dhe si i tille, nuk ka asnje shans te denohet! Te na rroje Dhimikratia!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin