Deputeti i Agimit të Artë: Avionët luftarakë F16 të fluturojnë në Himarë

November 1, 2017 22:10

Deputeti i Agimit të Artë: Avionët luftarakë F16 të fluturojnë në Himarë

Korrespondenti i Ora News në Athinë, Robert Goro thotë për “Arena” se një deputet i Partisë Agimi i Artë në Greqi ka propozuar në Parlament helen që avionët luftarakë grekë të fluturojnë mbi Himarë për t’i dhënë një mesazh qeverisë shqiptare.

Deputeti i njohur i Agimit të Artë, Kristos Papas duke folur në Parlament ka kërkuar që avionë luftarakë F16 të bëjnë një fluturim të ulët në Himarë që t’i jepet një mesazh qeverisë shqiptare. Fjalimi i tij ka shkaktuar ilaritet dhe një sherr të vogël midis deputetëve”, tha Goro.

November 1, 2017 22:10
Komento

16 Komente

 1. Mollosi November 1, 22:41

  Idiot !

  Reply to this comment
 2. zeri aresyes November 2, 00:28

  Ti piskuriq fashist sna tremb dot ne se vendi tani ka zot hyte… shporru qelbesire.

  Reply to this comment
 3. fteri November 2, 06:36

  Kristo Papas kokrra e gomarit ,një psikopat i lindur , i rëndon edhe tokës që e mbanë ,vetëm një Flamur Nokë ka shok !

  Reply to this comment
 4. Krimineli fashist November 2, 08:22

  Doli prape ky kulishi fashist i Mihallojakos,i cili eshte ne proces gjyqesor per aktivitet fashist ne greqi dhe akoma s’eshte denuar.Fytyre e ndyre me mendje te pjerdhur.

  Reply to this comment
 5. Tironci kuq e zi November 2, 08:31

  O debil hajde me nje bidon ne shqiperi qe te te japim 50 litra benzin borxh qe te ngrihet avjoni. (Ore akoma nuk e keni mare vesh qe po shkoni per lesh)

  Reply to this comment
 6. sopiqoti November 2, 08:39

  PALOBURRE.

  Reply to this comment
 7. Amerikani November 2, 08:42

  Flamur Noka dhe ky psikopati fashist i bashkuan zerat dhe “zemrat” per Himaren.

  Reply to this comment
 8. himara eshte shqiperi November 2, 11:07

  kruaje nje here bythen pastaj do e shofesh himaren ne mes te athines ky kok derri me mustaqe lesh bythe i ka mare koka ere shef endsrra me sy hapur

  Reply to this comment
 9. shqiperia iliria November 2, 11:15

  kruaje se po te presim me pa durim ne qofte se te ka mare koka ere o grek muti

  Reply to this comment
 10. dr-prozac November 2, 11:55

  me nje pordh i hedhim poshte!

  Reply to this comment
 11. anticensurë25642654 November 2, 14:06

  dhe pastaj o të qifsha robt??
  çfar do të bëjnë ata aeroplanë o bastard shqiptar i shkërdhyer në gërk??
  he ndyrësira të papërfytyrueshme,më i keq se armiku është bastardi që del nga gjiri yt!
  pthu soj i fëlliqur!!

  Reply to this comment
 12. loni November 2, 14:14

  Dhe pastaj na akuzojne Grekerit se pse kemi mardhenie te mira me Turqine!

  Reply to this comment
 13. anticensurë25642654 November 2, 14:18

  Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!

  « Back

  Reply to this comment
 14. Po e pranojne “greket” qe jane nga anadoolli November 2, 14:26

  Vetem tregoni veten se kush jeni, asgje me teper.

  Reply to this comment
 15. Dodona mbi Tomorr November 2, 16:14

  “Paralajmerim serios ” Nr 1, Si ato qe i bente Kina dikur Amerikes. Po ne kemi Dulen qe na mbron , Saliun po se po , tashti u shtua edhe Flamur Noka , nuk e pate dje ne Himare si e tundete flamurin grek!? Ja pra , te gjith keta trima qe hane nga pensionet tona , perse i kemi , qe te na “mbrojne”; dhe ata cop po behen sa ne Himare per te luftuar ‘Ramen “e te sigurojne paqen me greket , se a jemi ne gjendje lufte , pra duhet te bejme mareveshje per paqe dhe paqen e neneshkroi Vangjeli dhe flamuri ne himare dhe e vulosi Saliu sot ne parlament.

  Reply to this comment
 16. Dodona mbi Tomorr November 2, 16:16

  “Paralajmerim serios ” Nr 1, Si ato qe i bente Kina dikur Amerikes. Po ne kemi Dulen qe na mbron , Saliun po se po , tashti u shtua edhe Flamur Noka , nuk e pate dje ne Himare si e tundete flamurin grek!? Ja pra , te gjith keta trima qe hane nga pensionet tona , perse i kemi , qe te na “mbrojne”; dhe ata cop po behen sa ne Himare per te luftuar ‘Ramen “e te sigurojne paqen me greket , se a jemi ne gjendje lufte , pra duhet te bejme mareveshje per paqe dhe paqen e neneshkroi Vangjeli dhe Flamuri ne himare dhe e vulosi Saliu sot ne parlament.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?