Deputeti i LSI, Përparim Spahiu denoncon: Ja si janë futur 40 fletë votimi në Dibër

June 28, 2017 19:01

Deputeti i LSI, Përparim Spahiu denoncon: Ja si janë futur 40 fletë votimi në Dibër

Deputeti i LSI-së në qarkun e Dibrës ka denoncuar në rrjetet sociale një mesazh që i ka ardhur. Përparim Spahiu ka postuar një mesazh, ku një qytetar e informonte se në qendrën e votimit 1079 janë futur mbi 40 fletë votimi dhe komisioneri i LSI ishte i shitur.

Statusi i Spahiut:

Nuk është person dixhital por i gatshëm të denoncojë cka ndodhur në një nga qëndrat e votimit. Po botoj mesazhin e marrë me thirje për KQZ apo Prokurorinë të hetojë rastin:

“Pershendetje z deputet i nderuar ne qendren 10 79 mocine jane futur mbi 40 flete votimi ne kuti duke u shitur komisionieri jone nese na intereson kerkoe.”

 

June 28, 2017 19:01
Komento

1 Koment

  1. MARTINI July 2, 19:26

    Ore Kingj ( qingj).Te flasesh ti per blerje e vjedhje votash te vjen te vjellesh nga qafa. Ne dy mandate ke qene nena e vjedhjes. Te parin e bleve me leket e kromit , te dytin me leket e vellait, qe ne pjesen e zeze te tepsise se LSI-se e punesove drejtor te patetntat, kunaten ne ministri te arsimit , te tjeret e te tjerat drejtore e drejtoresha , gjithe fisin e soj – sorrollopin. Kur hajduti therret kapeni hajdutin , aty ka mbaruar gjithcka. Po tani pa tespi si do t’ia besh. Si do t’i mbash premtimet per punesimet me dyzina. Ore Spahi, harrove si te deboi LSI-ja dhe et ofroi kur nxorre nga goja xhevahirin LSI – force e pare. E cove LSI_ne ne theqafje. Madati yt tashme eshte thjesht nje page nga xhepat e ketij populli. Benificet te iken. Shijoje kete mandat se nuk do te kesh tjeter, pasi LSI-ja ka mberrdhire tashme. Mos harro Spahi se aty ku e kishe ne dore nuk le socialist pa hequr nga puna se duheshin vene te LSI-se. C’te besh do te gjesh. Tepsia do te pastrohet duke flluar nga copat e majme me te cilat e ke mbushur ate me njerezit tuaj, me familjare. Suksese ne kuvend , por jo ne punesime. Te fala dhe te punesuarve tuaj farefisnore. Adem Bullur eshte kjo bote .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim