Deputeti i PD, Agron Shehaj, merr në patronazh protestën e teatrit

June 28, 2018 21:03

Deputeti i PD, Agron Shehaj, merr në patronazh protestën e teatrit

Protesta e radhës për teatrin, e organizuar nga sindikata e artistëve dhe kundërshtuesit e parkut të lodrave te Liqeni, por ku sërish munguan artistët, duket se është marrë në patronazh “de facto” nga PD.

Sot në protestë është shfaqur deputeti i PD, Agron Shehaj.

Me sa duket, artistët dhe aktorët që kanë braktisur protestën prej disa ditësh, tani zëvendësohen nga deputetët e PD apo anëtarë kronikë të grupeve që sulmojnë çdo projekt në Tiranë.

o.j/dita

June 28, 2018 21:03
Komento

5 Komente

 1. 2plus2 June 28, 21:30

  Ushtohet zanati gangsterit

  Reply to this comment
 2. Vaso June 28, 21:59

  Dikur ne Tirane ekzistonte Estrada e Shtetit dhe Estrada e Ushtarit, sot per fat te keq Estrada e te madhit Skender Sallaku apo te paarritshmit Vaso Vangjeli nuk eshte me Sali Berisha e shkaterroi, mirepo per fat, te pakten riberi perseri Estraden e Ushtarit tek Shqupi, me aktore me te mire se dikur, keta te sotmit jane akoma me te talentuar.

  Reply to this comment
 3. Na mbyten budallenjt June 28, 22:07

  A e di ky gomari ku eshte teatri dhe a ka pare ndonje here teater.

  Reply to this comment
 4. 12 June 29, 00:17

  Ky ka bo 5 leke me pislliqe dhe i duket vetja kokerr misri

  Reply to this comment
 5. vlora June 29, 00:22

  O Gone…Po ri a te qivja udhet.pula s,ke pse ben Ish? Pse o merrhum te terheq per hunde Basha dhe Albana?U te marte perropia,se na merove Vloren,e te humbte vula.Hiqu atyre aventurave se do te bjene prapa kukes a derezi.Vlora te do,por jo te besh Babalen..nejse ti ka marre Perendia ato cika Tru,dhe ke mbetur ne mes te rruges..Po te ben lolo Vokshi qe mos u befsh me i madh ishallah..Tyt se te kemi bere lanet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim