Deputeti i PD paralajmëron largimin e Sali Berishës nga parlamenti

September 8, 2017 18:25

Deputeti i PD paralajmëron largimin e Sali Berishës nga parlamenti

Ish-deputeti i PD-, Gent Bogdani është duke pritur me padurim largimin e Berishës nga Parlementi i ardhshëm me qëllim futjen e tij në Kuvendin e ri.

Citynews raporton se Bogdani po ‘fërkon duart’ dhe deklaron tek miqtë se Berisha do ikë.

“Doktori nuk do të qëndrojë për shumë kohë pjesë e grupit parlamentar të PD-së në kushtet kur pjesa më e madhe e tyre janë persona pa prol politik të ardhur nga rrjete të dyshimta dhe pa asnjë lloj kontributi në PD” deklaron Bogdani.

Ai mban ende gjallë shpresën se Berisha do të largohet i mërzitu. Bogdani ishte i renditur i 12-ti në listën e Tiranës, ku PD arriti të marrë vetëm 11 mandate.

September 8, 2017 18:25
Komento

5 Komente

 1. biku September 8, 18:38

  forca Bogdani
  do perendia i prishet mendja dhe iken me te mire

  Reply to this comment
 2. shqip September 8, 19:24

  Po ti qe ke profil te larte politik , si do besh me ata qe se Kane kete profil ? Ju jeni te gjithe nje çete shpellaresh . Qe nga Sali drakula e deri te Lyli manekini i shqupit . Po ç’te genjen mendja per profile more aguridh . Po kush te ka pyetur ndonjehere ne pd ? Ti dhe shume te tjere aty keni qene vetem rrogetar . Vendimet i merrte vetem ” Dogsboru – ja”, Saliu .

  Reply to this comment
 3. Ermal September 8, 22:30

  Gerti sinqerishte me ka ardhur keq qe keni mbetur jashte Parlamenti ! Jeni i vetmi qe nuk flisni me gurmazin e Sali Psikopat Berishes.PD modele si ju duhet ta drejtojne e jo si Grida Duma se ndryshe PD do mbetet gjate ne OPOZITE !

  Reply to this comment
 4. ermal alia September 8, 22:31

  Gerti sinqerishte me ka ardhur keq qe keni mbetur jashte Parlamenti ! Jeni i vetmi qe nuk flisni me gurmazin e Sali Psikopat Berishes.PD modele si ju duhet ta drejtojne e jo si Grida Duma se ndryshe PD do mbetet gjate ne OPOZITE !

  Reply to this comment
 5. luigji September 9, 11:01

  Pa ngordh kali nuk iken Sala….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*