Deputeti i PS u bën një thirrje të hapur tre policëve të arratisur

November 23, 2017 18:29

Deputeti i PS u bën një thirrje të hapur tre policëve të arratisur

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka reaguar në Facebook në lidhje me tre ish-drejtuesit e policisë së Vlorës të cilët janë në kërkim.

Ndreu shkruan se “Shmangia nga ekzekutimi i arresteve është e papranueshme për një ish-zyrtar të rangut të lartë”.

“Të paraqiten para drejtësisë e të japin dëshmi për akuzat”, shkruan Ndreu në Facebook.

Statusi në facebook i Pjerin Ndreut

Ish zyrtaret e policise ndaj te cileve ka urdher arresti duhet te dorezohen nje ore e me pare ! Shmangja nga ekzekutimi i arresteve eshte e papranueshme per nje ish zyrtar te rangut te larte ! Te paraqiten para drejtesie e te japin deshmi per akuzat, perndryshe pozita e tyre kopromentohet dhe le hije dyshimi te forta per implikimin e tyre ne rrjete kriminale !

November 23, 2017 18:29
Komento

2 Komente

 1. Arben November 24, 08:05

  PRA, KY KRIMINELI E MERR TE MIREQENE, QE

  ATA POLICET JANE TE NDERSHEM DHE

  NUK MERREN ME DROGE.

  NUK ZGJIDHET GJE NE SHQIPERI, PO NUK U

  DOGJEN TE GJALLE TE GJITHE ATA QE MBAN

  KUVENDI BRENDA.

  DJEGJE PER SE GJALLI E TE GJITHE

  KRIMINELEVE NE KUVEND, KESHTU BEHET

  SHQIPERIA.

  Reply to this comment
 2. Mark U.K November 24, 09:22

  Pjerin mendimi i im ashte se ke dore ne lajmerimin e tyre per te ikur.Ju po lani duart si Ponc pilati.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*