Deputeti socialist, pas fjalimit të Bashës: Që nga sot gjërat do jenë ndryshe…

May 13, 2017 14:30

Deputeti socialist, pas fjalimit të Bashës: Që nga sot gjërat do jenë ndryshe…

Deputeti socialist, Erjon Braçe ka reaguar në “Facebook” lidhur me protestën e zhvilluar sot nga opozita, duke deklaruar ndër të tjera se “Ike Lylyzim! Ja dole ta shuash PD, ta nxjerrësh jashtë sistemi e të mos egzistojë më. Mirë bëre! Reflektim serioz është, pas gjakut që ka mbi kurriz ajo Parti, ti dhe Sali Berisha posaçërisht”, – shkruan Braçe.

Deputeti i PS ka postuar gjithashtu edhe dy foto nga momenti kur ndiqte nëpërmjet televizorit fjalimin e Bashës, ku tregon se me xheste është përpjekur ta “godasë” nga ekrani.

STATUSI I ERJON BRAÇES
Piiiiiiiiiiiip!!
Ik Lylyzim! Ike me gjithe Sali dhe Republiken tende te lyer ne gjak!
Leri keto lulelleqet me “bashkim qe se ka pare Bota”, mos shih endrra me sy hapur!
Pa asnje diskutim qe nga sot gjerat do jene ndryshe;
Psh ti ja dole ta shuash PD, ta nxjerresh jashte sistemi e te mos egzistoje me.
Mire bere! Reflektim serioz eshte, pas gjakut qe ka mbi kurriz ajo Parti, ti dhe Sali Berisha posacerisht.
Po edhe me shume;
Je katandisur ne nje gjobe kunder Shqiperise, gjobe qe nje grusht shokesh te tu, nga keta qe japin mend e llapin inatin kunder Edi Rames, po ja perplasin ne fytyre cdo shqiptari.
Pa maske!
Ne nuk paguajme gjoba Lyl, per me teper nje gjobe si ty!

May 13, 2017 14:30
Komento

2 Komente

  1. kris 1 May 13, 17:02

    Po qe se Luli ja dolli te nxjerre jashte loje PD ja kemi falur te gjitha.Nxirr dhe ti jashte loje Ramen dhe do te jesh hero

    Reply to this comment
  2. Mark uk May 15, 13:35

    O Brace miu,me kujtohet dikur ne parlament kur fole per malsort.Berisha tha ju ik more se jeni ju malsort kan mustaqet.Te shohim se si do shkoj.Ne Shkoder thon fundi dalt hajr,ne fakt kte e ka then Gjergj Mullaga.Ket deshir e keni pasur qe ne vitin1990.Do kerkosh te meshifesh o mistreci i Beratit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim