Deputetja e PD “gjen fajtorin” e vrasjes në Vlorë: Ti je e keqja e këtij vendi

April 21, 2017 10:10

Deputetja e PD “gjen fajtorin” e vrasjes në Vlorë: Ti je e keqja e këtij vendi

Deputetja e Partisë Demokratike, Liljana Elmazi bën përgjegjës kryeministrin Rama për vrasjet e ndodhura së fundmi në Vlorë.

Përmes një statusi në faqen e saj në Facebook, Elmazi shkruan se Rama është e keqja e këtij vendi sa edhe djalli do ta kishte zili.

Statusi i Elmazit

Sot, ti vrave Vloren time! Sot, ishte radha e qytetit tim per ‘tu gdhire e pergjakur,,,,cdo jave vrasje e tritol! Me ty ne krye, dita lind e pergjakur me ere kufomash dhe re lotesh! Sot, keshtu lindi ajo per vlonjatet e mi, se ti i vrave edhe sot, si cdo dite ne keto 4 vite ! Jete të reja humben sot ne Vllore! i vrave ti, arrogant i pareflektueshem, syveshur e syplasur qe po mbjell vetem fatkeqesi!

U prehshin ne paqe aty lart, se ketu poshte, Rama i Zi nuk i le te jetojne ! Ty, te pashpirtit cnjerezorit, nuk të prekin lotet e nenave qe vajtojne per jetet e keputura ne mes ! Je dehur prej pushtetit të pamerituar, dhurate e krimit qe ende të mban ne kembe, duke i bere karshillek cdo sundimtari gjakatar! Kufomat, era dhe tymi i shkaterrimit qe po le pas, ia kalojne cdo lloj bombe të persosur.

Thjesht, Ti je e keqja pakufi ! Ti , Rama i Zi , je i lindur per të mbjelle të keqen qe edhe djalli ne Toke do ta kishte zili..Nuk ndalesh ne mizorine tende ! Ti ke marre peng e po ekzekuton cdo enderr të shqiptareve Ndaj duhet larguar sa nuk e ka kthyer Shqiperine ne nje varreze, ku te varros nje komb të tere mijera vjecar,me i vjetri ne Ballkan.

April 21, 2017 10:10
Komento

14 Komente

 1. ana April 21, 10:30

  N’gaterron Saliun me Ramen kjo?

  Reply to this comment
 2. Leta April 21, 10:48

  Shko moj buce

  Reply to this comment
 3. Beni April 21, 11:03

  Ik moj kellir, shko laj breket se qelbesh era shurr,moj shurrufull,qe ke goj e flet moj fytyr e poshter,qe flet dhe te vjen keq per kriminelet qe nuk jan populli i ndershem i Vlores por jan vrases e kriminel si ata te dy qe je mbi krye,qe vran kater njerez te pafajshem,moj e pa fytyr,moj dos e dhjamosur nga gjaku i Shqiptarve,ptu RAC e keqe.

  Reply to this comment
 4. azi April 21, 11:12

  tu hap barku per Vloren ty came e dreqit ,iko pirdhu tutje budallacka e dreqit

  Reply to this comment
 5. NAIMI April 21, 11:12

  O sa simpatike qe je moj Liliana. Po me shume simpatik eshte fjalimi yt i zjarrte. Aman ku e gjen gjithe kete oratori ? Je vertet per tu m marre shembull. Edhe une mendohem perdite te te ngjaj pak ty per te shprehur nje mendim gjenial qe shpreh dhe ti ,por nuk arij dot. Ma trego dhe mua te mesoj dicka prej teje. Po cfar mendimi i persosur, pale kur perdor dhe fjale te kaluibrit nuk e merr dot me mend qe njerzit shushaten fare. Vetm te lutem me trego sekretin. Mirepo nuk mund te ta fsheh nje gje qe kur lexoj keto replikat e tua sepse me njehere me vjen per te vajtur ne WC.

  Reply to this comment
 6. shqipe April 21, 11:29

  Jo moj zonje jo. Vrasesi eshte ai i djeshmi ,babai yt shpirteror, qe ti pa u skuqur po i sherben akoma,madje me zell.Jo moj zonje jo. perkundrazi,Rama eshte shpetimtari i Vlores dhe i Shqipris. Kete e din te gjithe,veç teje,salehit,dhe hajdutit,vrasesit,tradhetarit, bash lulk b….s

  Reply to this comment
 7. demo April 21, 12:21

  Kur flet dhe kjo llacorja came ne emer te Vlores! Dashi Avase,Lili Zurase,,Kane faj Vlonjatet zemergjere qe ju strehuan ne Skele;Kane faj Durrsaket qe ju strehuan ne Shkozet.kane faj Tiranasit,Sarandjotet,se ju duheshit strehuar ne Tropoje,,ne Skrapar,

  Reply to this comment
 8. Dike Mullai April 21, 13:37

  Me kete fjalor tejet RRUGACEROR ja kalove dhe Krytarit! Pergatitu te marresh post me te larte ne Partine Demo-Fashiste ! Je BUCE e Forte !!!

  Reply to this comment
 9. Nausika April 21, 13:39

  O blogista,
  Kjo Zonja eshte e partishme, po ju a nuk jeni te partishem?
  Te gjithe jemi faktor per gjendjen dhe te mos ja ngjeshim njeri-tjetrit!
  Ku eshte drejtesia?
  Keta “kriminelet” nuk lindur e rriten vetem ne vitet e njeres apo tjetres qeveri, po jane shume faktore qe edukojne kriminelet…
  Jeni me te llogjikshem, o populli im!
  Mos u beni veglat e politikaneve…

  Reply to this comment
 10. Nausika April 21, 13:42

  O blogista,
  Kjo Zonja eshte e partishme, po ju a nuk jeni te partishem?
  Te gjithe jemi fajtor per gjendjen dhe te mos ja ngjeshim njeri-tjetrit!
  Ku eshte drejtesia?
  Keta “kriminelet” nuk lindur e rriten vetem ne vitet e njeres apo tjetres qeveri, po jane shume faktore qe edukojne kriminelet…
  Jeni me te llogjikshem, o populli im!
  Mos u beni veglat e politikaneve…

  Reply to this comment
 11. manti April 21, 14:28

  Me kete status te hedhur ne fejsbukun e saj kjo bibe e siguroi edhe per kater vite kolltukun e deputetes ne partine e berishovicit. Tru shplare, mendje fyçke qe e ka mendjen veçse te gelltise. vrimat i ka disponibel. Ky eshte ne fakt niveli i sotem i atij parlamenti nga te dy anet.
  Ju lutemi i dergoni nje mesazh per ti thene se e ka te garantuar objektivin qe here tjeter te mos torrollise me e te ndoti ambjentin me shkrimet e saj prej çoroliçnge
  Tung

  Reply to this comment
 12. Ana April 21, 15:27

  Kush e nxjer kete baxhelle pedeiste. Kjo eshte fytyra e hipopotamit, perfaqsuesja e pedese ne Vlore.

  Reply to this comment
 13. Mark uk April 21, 17:15

  Beni: Dukesh se cfar mute burri jeni kur fyeni nje femer.Mjer ajo familje qe te ka rritur.

  Reply to this comment
 14. E.shehaj April 21, 17:30

  Kjo eshte fundi i injorancec. Kjo ja kalon dhe dekriminalizimit. Kjo duhet te iki e para na parlamenti. Se eshte super turp.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*