Deri kur do ketë reshje? Ç’thonë sinoptikanët dhe befasia në fundjavë…

September 20, 2017 09:27

Deri kur do ketë reshje? Ç’thonë sinoptikanët dhe befasia në fundjavë…

Reshje dhe temperatura në rënie. Ky është parashikimi i meteorologëve së paku deri për ditën e premte, ndaj kini kujdes, i mbani çadrat me vete.

Meteoalb parashikon se sot e neser ka reshje dhe renie te ndjeshme te temperaturave. Por durim, ka edhe nje surprize fundjava.

“Pervec prezences se shirave ne 2 ditet vijuese do te kete edhe RENIE te ndjeshme te temperaturave mesditen e se merkures dhe mengjesin & mesditen e se enjtes. Edhe dita e premte nuk sjell ndryshime te ndjeshme te temperaturave ndersa fundjava sjell serisht RRITJE…….” shkruan Meteoalb.

September 20, 2017 09:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim