Dëshmia e gazetarit: Sadam Husein është gjallë

October 2, 2016 17:16

Dëshmia e gazetarit: Sadam Husein është gjallë

Sadam Husein ka vdekur prej 10 vitesh kur u var në mes të Bagdadit, por një gazetar egjiptian pretendon të kundërtën. Anis Aldeghidy  deklaron se që prej 2006 e ka takuar dy herë ish-dikatorin irakian. Madje ai pretendon se Saddam po përgatit hakmarrjen ndaj atyre që e rrëzuan nga pushteti. Sipas dokumentave zyrtare, Sadam Husein u gjet në një vrimë nën dhe pas muajsh kërkime, dhe u dënua me vdekje për shkak të krimeve që kishte bërë në vitet ’80 ku kishte vrarë më shumë se 148 shiitë.

Lajmi i plotë mund të lexohet KETU

October 2, 2016 17:16
Komento

2 Komente

 1. anticensurë 25642654 October 3, 09:07

  sot sadami duhet të kishte 79 vjet!!nuk është ndonjë moshë kushedi çfarë,por prapë është pak si s shkuar!!
  vështirë se do të ishte në gjëndje të bënte diçka!gjithashtu dhe ndjekësit vështirë se do ti shkonin pas!!
  sidoqoftë teoritë konspritative egzistojnë gjithnjë!!dhe hitleri nuk është vetvrarë,dhe stalini ka rrojtur 200 vjet,dhe elvis presli rron akoma dhe majkë xheksoni nuk është pedofil,dhe bota është e sheshtë dhe jo sferike,dhe zbritja në hënë është e bërë në hollivud,dhe kullat binjake i kanë rrëzuar çifutët,e kështu me rradhë!!
  përsa kohë ka budallenj ka dhe teori konspirative!!

  Reply to this comment
 2. anticensurë 25642654 October 4, 10:00

  sot sadami duhet të kishte 79 vjet!!nuk është ndonjë moshë kushedi çfarë,por prapë është pak si s shkuar!!
  vështirë se do të ishte në gjëndje të bënte diçka!gjithashtu dhe ndjekësit vështirë se do ti shkonin pas!!
  sidoqoftë teoritë konspritative egzistojnë gjithnjë!!dhe hitleri nuk është vetvrarë,dhe stalini ka rrojtur 200 vjet,dhe elvis presli rron akoma dhe majkë xheksoni nuk është pedofil,dhe bota është e sheshtë dhe jo sferike,dhe zbritja në hënë është e bërë në hollivud,dhe kullat binjake i kanë rrëzuar çifutët,e kështu me rradhë!!
  përsa kohë ka budallenj ka dhe teori konspirative!!
  Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin