“Shyqyriu më provokoi edhe mua, por nuk e denoncova”

June 30, 2016 10:44

“Shyqyriu më provokoi edhe mua, por nuk e denoncova”

Një ditë pas pezullit të gjyqtarit të Beratit Shyqyri Çobo për ngacmim seksual kanë dalë të tjera dëshmi. Një tjetër grua që ka qenë në proces divorci shkruan se në rrjetet sociale se ka patur në njëjtin problem me Shyqyriun.

Gruaja me iniciale E.B. ka lënë këtë koment në statusin e avokatit penalist Saimir Vishaj, shkruan portali Hashtag.al që ka postuar edhe denoncimin e gruas që ka rënë pre e ngacmimeve të gjyqtarit.

“S’ka nevojë për shumë komente z.Sajmir. Akuza kundrejt zotërisë në fjalë është më se e vertetë. Unë jam një ndër ato gra apo nëna që zgjidhjen e martesës e ka gjykuar ky zotëri dhe ju e dini qe s’jam e vetmja që jam provokuar prej tij. Por hallet e problemet e mia më bënin që t’ja harroja”surratin” e të mendoja për më tej për jeten time…(ose ndoshta nuk gjeta kurajon të bëja të njëjtën gjë).” është ky komenti i E.B në statusin e avokatit.

June 30, 2016 10:44
Komento

2 Komente

  1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... June 30, 11:47

    Si ky Shurranjosi jane gjykatesit e emeruar nga Salehi dhe SHQUP-i.

    Reply to this comment
  2. shkerdhata July 1, 08:14

    pupupu,me te qi shyqo me ate surrat si midhje.ku ta gjesh shukriun,ai te qinte me lezet te pakten.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*