Dëshmia e policit në Shkodër: Videoja e imja, por s’ka lidhje me të miturën

February 12, 2019 16:38

Dëshmia e policit në Shkodër: Videoja e imja, por s’ka lidhje me të miturën

Efektivi i policisë, Berhan Bajrakurti, ka mohuar akuzat e ngacmimit seksual ndaj të miturës, ndërsa pranon se videoja është e tija.

Zyrtarë të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat nga Tirana kanë marrë në pyetje për më shumë se një orë efektivin Bajrakurti, i cili ka mohuar t’i ketë dërguar video me përmbajtje seksuale vajzës së mitur. Por, pavarësisht këtij pretendimi, Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Shkodrës kanë nisur hetimet.

“Videoja është e imja, por nuk ka lidhje me asnjë të mitur”, mësohet të jetë shprehur efektivi gjatë dëshmisë.

Por, pavarësisht këtij pretendimi, Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Shkodrës kanë nisur hetimet. Ndërkohë, telefonit të policit dhe komunikimeve që ai ka bërë në rrjetet sociale do u bëhet një verifikim i plotë nga ekspertët.

Ai u arrestua prej ditës së djeshme, kur në portale iu zbulua videoja, duke kryer veprime të turpshme ndaj të miturës.

o.j/dita

February 12, 2019 16:38
Komento

6 Komente

 1. Satam February 12, 17:01

  O katundar me faqe te kuqe o turpi i familjes tane o rreziku i shoqerise , se ti ke ba vidjo vetes tane ashtu ti duhesh tredh me mashna te nxehta . Po se ke tentu me fut ne d’ore femijet e fshatarve ti nuk don burg Po nje plumb ne rraze te veshit . Tu shofte rraca

  Reply to this comment
 2. mirel February 12, 17:15

  Jo o vella, te besojme. Ti ishe duke bere nje realizim te ri te Mikelanxhelos, po edukoje rinine e fshatit per veprat e medha klasike.

  Reply to this comment
 3. Aldo February 12, 18:05

  Tani po; ploteson te gjitha kushtet, te behesh gazetar si Sokol Balla.

  Reply to this comment
 4. Eri February 12, 19:04

  Merr nje cope litar dhe var veten po te pati mbetur ndonje cipe nderi o masturbuso.

  Reply to this comment
 5. Varthi February 12, 20:25

  Nuk duhen marr njerëzit në qafë me denoncime t qytetarit digjital. Pa u hetuar çështja, nuk mund të arrestohen njerëzit, as të quhen perversë pa u provuar faji. Ky është linçim. Po kthehemi në kohën e Enver Hoxhës, kur me një denoncim të rremë burgoseshe!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*